Całkiem nowa fotografia opublikowana w mediach społecznościowych jednej z najbardziej lubianych aktorek w Polsce, Olgi Kalickiej robi w sieci prawdziwy szał. Kobieta pokazała twarz synka, a fani są zachwyceni! Olga Kalicka w pełni szczęścia jako samotna matka. Koniecznie zobacz radość aktorki!

Olga Kalicka jest postacią, która największą popularność oraz rozgłos zyskała poprzez udział w kultowym i uwielbianym niegdyś serialu “Rodzinka.pl”, który był oglądany przez niemalże wszystkich Polaków. Te produkcja ukazująca realia polskiej rodziny została niezwykle ciepło przyjęta, a wszyscy grający aktorzy od razu zyskali mnóstwo fanów i rozpoznawalność.

Rzuciła aktorstwo dla macierzyństwa

Kobieta po zakończonej produkcji poświęciła się rodzinie – w 2019 roku na świat przyszedł jej syn Aleks. Niestety, z ojcem dziecka nie tworzy dalej żadnej relacji, lecz nawet jako samotna mama spełnia się i jest szczęśliwa. Ostatnio dodane zdjęcie ukazuje twarz chłopca, a fani są zachwyceni jego urodą.

- Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. To, co jest niezmienne to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko, by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka. - brzmiał fragment oświadczenia o rozstaniu rodziców Aleksa.