Całkiem nowe informacje dotyczące najpopularniejszych uczestników kultowego programu rozrywkowego “Królowe Życia”. Szczere wyznanie Rafała Grabiasa na temat konfliktu z Dagmarą Kaźmierską właśnie pojawiło się w sieci. Dotychczas nikt nie znał powodu kłótni. O co tak naprawdę poszło? Powód okazuje się być bardzo błahy! Koniecznie przeczytaj!

Program “Królowe Życia” emitowany od lat na kanale TTV od samego początku pojawienia się w telewizji wzbudzał ogromne zainteresowanie i miał sporą oglądalność. Wraz z upływem czasu widzów tylko przybywało, a uczestnicy zyskiwali coraz więcej fanów oraz miano celebrytów.

Zdecydowanie najbardziej popularną osobą, która zyskała rozgłos dzięki udziałowi w programie jest Dagmara Kaźmierska, tuż za nią zaś plasuje się Rafał Grabias, który - mimo że odszedł z programu dwa lata temu – nadal cieszy się sławą.

Rafał Grabias szczerze o przyczynie konfliktu

Między Dagmarą Kaźmierską a Rafałem Grabiasem od dawna panuje napięta atmosfera. Dotychczas jednak nikt nie wiedział, o co tak naprawdę poszło. Okazuje się, że to naprawdę drobiazg, który eskalował do dużej rangi...

Rafał Grabias skomentował jeden odcinek programu, w którym Dagmara smażyła naleśniki - mężczyzna zwrócił uwagę na brudną patelnię, za co kobieta się oburzyła.

- Czasami człowiek coś szybciej powie niż pomyśli. Naprawdę przepraszam za te słowa. Nie moim celem jest obrażać ludzi. Po prostu tak się wydarzyło i ten konflikt tak eskalował, a dzisiaj to tak daleko poszło, że może powinniśmy to obrócić w żart. - wyznał Rafał Grabias.