Najnowsze informacje dotyczące rodziny popularnej uczestniczki programu “Królowe Życia” właśnie ujrzała światło dzienne. Prawda o związku syna Dagmary Kaźmierskiej wyszła na jaw. Czy fani mieli rację odnośnie zakończenia relacji? Koniecznie przeczytaj!

Dagmara Kaźmierska bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i sławnych celebrytek, które swoją popularność zdobyły dzięki udziałowi w programie “Królowe Życia” emitowanym na stacji TTV.

Kobieta już od pierwszego momentu pojawienia się w telewizji zdobyła ogromną popularność i nieustannie zwiększającą się liczbę fanów w mediach społecznościowych. Internauci pokochali ją za styl bycia, sposób komunikacji czy wygląd.

Oczywistym jest także to, że wraz z jej sławą popularność zyskał także syn celebrytki, Conan. Mężczyzna ma dopiero dwadzieścia lat, a więc nie budzi zdziwienia to, że również pozostaje w kręgu zainteresowania mediów i fanów.

Co ze związkiem Conana?

Jakiś czas temu Dagmara Kaźmierska pochwaliła się w sieci dziewczyną swojego syna. Była nią wręcz oczarowana. Na profilu Conana od dłuższego czasu jednak nie pojawiło się żadne wspólne zdjęcie, zatem fani spekulowali, że para się rozstała.

Jedno z najnowszych postów Kaźmierskiej rozwiewa wszelkie wątpliwości, gdyż dziewczyna o imieniu Ewa została w nim oznaczona. Wychodzi na to, że w trójkę spędzili święta w Egipcie.