Całkiem nowe informacje dotyczące rodziny Jakuba Rzeźniczaka właśnie ujrzały światło dzienne. Syn piłkarza otrzymał przykrą diagnozę, jego stan zdrowia uległ pogorszeniu, a leczenie musi być wykonane przez profesjonalistów zza granicy. Fani trzymają kciuki za zdrowie dziecka! Co takiego mu dolega?

Związek Jakuba Rzeźniczaka oraz modelki, Magdaleny Stępień od samego początku owiany był burzliwymi konfliktami i napiętą atmosferą. Para doczekała się potomstwa, lecz mimo to ta relacja nie przetrwała - co więcej, modelka i piłkarz rozstali się w niezbyt przyjacielskich relacjach.

Niedawno jednak podczas rutynowych badań wykryto u dziecka obecność guza na wątrobie, a na jego leczenie potrzebna była spora kwota. Matka chłopca zorganizowała zbiórkę, co spotkało się z negacją ze strony fanów, gdyż oboje z rodziców mają wysokie wynagrodzenia.

W walce z chorobą cała rodzina się jednoczy!

Pomimo napiętej atmosfery między rodzicami chłopca, w obliczu walki o jego zdrowie jednoczą siły, a ich relacje polepszają się. Teraz przebywają w szpitalu w Izraelu, gdzie trwa leczenie choroby. Fani trzymają kciuki, aby wszystko poszło zgodnie z planem!

- Od trzech tygodni jesteśmy w Izraelu. Oliwier czuje się dobrze, walczymy razem z tym potworem i wierzymy, że wygramy. Pracujemy nad naszymi relacjami, nasze dziecko jest dla nas najważniejsze. Jego dobro jest ponad wszystko. - wyznała Magdalena Stępień.

Magdalena Stępień/ instagram: magdalena__stepien