Najnowsze wieści prosto z rodzinnych progów Jacka Kurskiego. Najbliżsi prezesa Telewizji Polskiej przygotowują się do nadchodzących Świąt. Dzieci pomagają jak mogą - rodzinna sielanka trwa! Koniecznie zobacz!

Jacek Kurski jest postacią, która ma zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników. Podobnie jak inni pracownicy stacji TVP, cieszy się jednak sporym zainteresowaniem mediów. Z racji na wyznawane konserwatywne poglądy nie budzi wrażenia tradycyjne i pełne emocji przygotowywanie się do nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy.

Żona prezesa Telewizji Polskiej, Joanna Kurska zaprezentowała, jak wyglądają przygotowania w ich domu. Trzeba przyznać, że to zdjęcie porusza!

Pomagają wszyscy – nawet kot!

Najnowsze opublikowane zdjęcie oraz jego podpis mówi samo za siebie. W domu Kurskich przygotowania pełną parą! Żona Jacka Kurskiego wraz z dziećmi... a nawet kotem pieką pyszne ciasta czy inne pyszności. Fani w komentarzach dzielą się swoimi przygotowaniami, które u wielu osób wyglądają bardzo podobnie. Poza tym pojawiają się już pierwsze życzenia!

- Świąteczne pieczenie w naszej kuchni. Teodorka mówi baba, Filip degustuje, a kot Iwan jak zwykle ma wszystko pod kontrolą. Święta będą rodzinne, tradycyjne. - brzmi podpis do zamieszczonego zdjęcia.

Joanna Kurska/ media społecznościowe