Całkiem nowa wypowiedź byłego oraz obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych może mocno zaskoczyć! Joe Biden w ostrych słowach wypowiedział się o Władimirze Putinie. Były prezydent Ameryki, Donald Trump popiera jego słowa. Dyplomaci nie kryją zaskoczenia, a Internauci są pozytywnie zdumieni! O co chodzi?

Nie da się ukryć, że trwająca od niemalże dwóch miesięcy wojna na Ukrainie wywołuje wiele emocji - głównie negatywnych, choć w całej tej tragedii chęć niesienia pomocy przez tysiące osób oraz fakt, że wielu uchodźców znajduje schronienie wywołuje uśmiech na twarzy.

Dyplomacji oraz eksperci w różnych dziedzinach od samego początku trwania tych działań zbrojnych spotykają się w celu omawiania dalszych działań na rzecz pomocy osobom uciekającym lub na rzecz nakładania kolejnych sankcji na Rosję. Podczas przemówień padają coraz mocniejsze słowa...

Putin oskarżony o ludobójstwo!

Władimir Putin swoją postawą i zachowaniem sprawił, że już nie raz został nazwany zbrodniarzem wojennym, lecz Joe Biden podczas wczorajszego przemówienia jako pierwszy nazwał jego działania ludobójstwem.

- Wasz rodzinny budżet, wasza zdolność do napełnienia baku, nie powinny zależeć od tego, że dyktator wypowiada wojnę i popełnia ludobójstwo na drugim końcu świata - mówił Joe Biden.

Dziś, były prezydent USA, Donald Trump poparł słowa Bidena i także nazwał ową wojnę ludobójstwem.