Całkiem nowe informacje dotyczące polskiego show – biznesu właśnie ujrzały światło dzienne. Gala rozdania nagród Węże 2022 miała miejsce dziś i choć nie jest zbyt znana, teraz z pewnością nie zostanie zapomniana. Wszystko przez nieudany dowcip. Występ komika zakończyła niezręczna cisza... O co chodzi?

Dziś, w środę 14 kwietnia 2022 odbyła się coroczna gala rozdania antynagród - Węże 2022. Ta mało znana Polakom gala zorganizowana jest głównie dla humoru, a przyznawane na niej nagrody wędrują nie do najlepiej ocenianych gwiazd czy produkcji, wręcz przeciwnie – najgorzej.

Z tego względu kategorie, w których nominowani są celebryci to między innymi najgorszy aktor bądź aktorka, najgorszy film, serial, scena, scenariusz i wiele innych. Między przyznawaniem nagród czas umilali stan-uperzy czy znane grupy kabaretowe.

Jeden z komików jednak nie podołał zadaniu, a jego występ wywołał oburzenie...

To było nie na miejscu!

Mateusz Szelest, mało znany stand-uper postanowił zażartować ze sceny erotycznej Jacka Belera oraz Doroty Wellman porównując kobietę do... świni!

- Chciałbym złożyć wielkie gratulacje na ręce Jacka Belera, szczególnie za odwagę. Ja bym się na przykład nie odważył zagrać w scenie erotycznej z Dorotą Wellman. Chodzi mi o ten gwałt świni - ten “dowcip” zakończył się niezręczną ciszą na sali oraz krytyką płynącą w stronę komika.