Całkiem nowa wypowiedź znanej aktorki, Teresy Lipowskiej o koleżance po fachu. Kobieta szczerze o rozpadzie związku Katarzyny Cichopek. Aktorka wyraziła się jasno – co takiego powiedziała?

Teresa Lipowska należy do grona najbardziej szanowanych i lubianych przez widzów aktorek polskich, które przez lata swojej kariery tylko zyskiwały na uznaniu. Swój debiut aktorski miała już w latach 70, lecz aż do roku 2000 fani mogli obserwować umiejętności aktorskie Lipowskiej tylko na scenie teatru.

Po wspomnianej dacie kobieta dostała propozycję zagrania w kultowym serialu “M jak Miłość”, co przyniosło jej ogromną rozpoznawalność. Również od początku produkcji rolę otrzymała Katarzyna Cichopek, zatem panie znają się z planu już ponad dwadzieścia lat.

Teresa Lipowska o rozpadzie małżeństwa Katarzyny Cichopek

Właśnie ze względu na bardzo długą znajomość aktorek, Teresa Lipowska została zapytana o to, co sądzi o nagłym rozstaniu Cichopek i Hakiela.

84 – letnia aktorka jednak udzieliła wymijającej wypowiedzi pozostawiając swoje odczucia tylko dla siebie.

Mnie sprawy moich kolegów, domowe, chyba że ktoś jest chory, to mogę mu pomóc, czy coś zrobić, dziecko chore, pogadamy… Ale sprawy męsko-damskie kompletnie mnie nie interesują powiedziała Lipowska w jednym z udzielonych wywiadów.