Całkiem nowe doniesienia dotyczące popularnego polityka, Jarosława Kaczyńskiego mogą mocno zszokować. Prezes partii rządzącej wyznał ostatnio, jaki jest jego ulubiony samochód, którym od lat jest wożony. Okazuje się, że należy do najtańszych wśród aut polityków - o czym mowa?

Jarosław Kaczyński jest postacią bez cienia wątpliwości znaną milionom ludzi, zarówno w Polsce, jak i na arenie europejskiej. Konserwatywna partia rządząca, Prawo i Sprawiedliwość od lat ma wielu zwolenników, jak i przeciwników, a co za tym idzie każdy przedstawiciel owej partii ma pewną reputację, lecz sam wizerunek prezesa mocno ucierpiał w ostatnich dwóch latach.

Działaniem, który najbardziej obrócił się przeciwko prezesowi było zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej w październiku 2020 roku, co zapoczątkowało falę masowych protestów i zbiorową nienawiść do Jarosława Kaczyńskiego.

Kolejne działania rządzących, które miały pomóc społeczeństwu, a wyrządziły skutek odwrotny tylko nasilają uczucia żywione do polityka.

Ulubione auto Jarosława Kaczyńskiego

To, że politycy mają własnych kierowców wiadomo nie od dziś. Wiadomo także, że lubią opiewać w luksusach, lecz jak się okazuje, ulubione auto Jarosława Kaczyńskiego to żaden najnowszy model na rynku, a Skoda Superb warta około 200 tysięcy złotych, którą jeździ już dziesięć lat.