Całkiem nowe informacje o jednej z najbardziej lubianych prezenterek i dziennikarek w Polsce, Annie Wendzikowskiej. Kobieta zamieściła w swoich mediach społecznościowych nietypowe nagranie, które bardzo spodobało się fanom. Pokazała swoją pracę poza kamerami. Na nagraniu dziennikarka wygląda olśniewająco, fani są oczarowani! Koniecznie zobacz!

Anna Wendzikowska od 2007 roku pracuje dla stacji TVN, a dokładniej jako dziennikarka znanego programu śniadaniowego “Dzień Dobry TVN”. Choć nie pojawia się tam za każdym razem, wykonuje naprawdę świetną pracę przeprowadzając wywiady z największymi zagranicznymi gwiazdami – czasem są to spotkania online, czasem na żywo w różnych zakątkach świata.

Ostatnio pojawiła się w studiu osobiście, co postanowiła uwiecznić na nagraniu i pokazać widzom, jak wygląda taka praca poza kamerami. Fani są zachwyceni!

Nawet poza profesjonalnymi ujęciami wygląda fenomenalnie!

Uroda i sylwetka dziennikarki od lat są obiektami westchnień fanów. Na zamieszczonym nagraniu widać, że celebrytka wygląda wspaniale nie tylko w profesjonalnych nagraniach, ale także na zwykłych, amatorskich zrobionych telefonem komórkowym. Poza tym widzowie mogli zobaczyć także inne osoby biorące udział w przygotowaniu produkcji. Koniecznie zobacz zamieszczone nagranie – fani już je pokochali!