Całkiem nowe informacje dotyczące popularnej piosenkarki młodego pokolenia, Honoraty Skarbek właśnie zostały opublikowane w mediach społecznościowych. Te treści mogą mocno zaskoczyć! Artystka wypowiedziała się szczerze o swoim osiedlu. “Słuchajcie, mega dziwne rzeczy się dzieją ” - o co tu chodzi?

Honorata Skarbek należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i lubianych piosenkarek, a także influencerek w sieci. Kobieta zanim pojawiła się na scenie prowadziła bloga modowego, gdzie już wtedy zdobywała pierwszych obserwatorów i fanów w Internecie.

Na scenie zadebiutowała w roku 2011 i od tamtej pory kariera piosenkarki pnie się dynamicznie do góry. Młoda wokalistka wydała do tej pory kilka płyt, które odniosły spory sukces.

Teraz Honorata Skarbek mieszka w Warszawie, a ostatnio postanowiła opowiedzieć co nieco o swoim osiedlu – to może zdziwić!

Co tam się działo?!

Wokalistka zamieściła ostatnio relację, w której opowiedziała o dwóch zdumiewających sytuacjach następujących po sobie. Kobieta najpierw odnalazła czyjąś bieliznę, a następnie była świadkiem tego, jak pewien mężczyzna wykrzykiwał nazwy narkotyków!

- Jak ktoś w drodze powrotnej ze środowego melanżu zgubił treskę i rajstopy, to są na Pradze. (…) Najpierw znalazłam treskę i rajstopy, a teraz koleś chodzi pod moim blokiem i krzyczy: „MEFEDRON!”. - wyznała gwiazda.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT