Całkiem nowe doniesienia prosto z TVN-u! Okazuje się, że w popularnej śniadaniówce “Dzień Dobry TVN” niebawem zacznie regularnie występować znana modelka, Karolina Pisarek! W nowym cyklu zaprezentowane będą szczegóły dotyczące pewnego aspektu jej życia - o czym będzie program? To będzie prawdziwa gratka dla fanów celebrytki, koniecznie przeczytaj!

Karolina Pisarek, mimo iż ma dopiero 24 lata już odniosła ogromny sukces w świecie modelingu. Kobieta pojawiła się w piątej edycji znanego programu “Top Model”, gdzie została zauważona przez największe światowe marki. To jedna z niewielu osób, które po wspomnianym programie odniosły tak wielką karierę w zaledwie kilka lat.

W życiu prywatnym celebrytki jednak nie było tak kolorowo – 24-latka ma za sobą kilka nieudanych związków, lecz ostatni okazał się tym jedynym. Teraz fani modelki będą mogli na ekranach telewizorów śledzić tę miłość. Jak?

Karolina Pisarek w nowym cyklu “Dzień Dobry TVN”. To będzie gratka dla fanów celebrytki!

Modelka niedawno zaręczyła się ze swoim partnerem, Rogerem Sallą. W śniadaniówce znajdą się... przygotowania do ich ślubu! Fani będą mogli zobaczyć, jak para szykuje się do tego ważnego dnia krok po kroku.

- Będzie bajkowo. Poza blichtrem, który pokażemy, poza kreacjami, sukniami, najważniejsza jest miłość, a tego nie zabraknie, mogę obiecać – mówi dziennikarka, Sandra Hajduk-Popińska.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT