Całkiem nowy post, który został opublikowany w mediach społecznościowych jednego z najbardziej popularnych i lubianych sportowców w Polsce, Kamila Stocha mocno zaskakuje. Czy skoczek planuje zakończyć karierę? Te słowa mówią same za siebie... Fani nie kryją smutku. O co tu chodzi?

Nie od dziś wiadomo, że polscy skoczkowie dostarczają Polakom od wielu lat od groma emocji i radości, a tysiące osób z utęsknieniem czekają cały rok na kolejny zimowy sezon, aby świętować zwycięstwa naszych rodaków. Niestety, ostatni sezon należał do najsłabszych od lat.

Polscy skoczkowie nie byli w najlepszej formie, co zasmuciło fanów, lecz mimo to dalej wspierają swoich idoli i trzymają za nich kciuki na kolejne sezony. Ostatnie słowa Kamila Stocha jednak budzą niepokój - czy to oznacza, że następca Adama Małysza rezygnuje z kariery?!

Kamil Stoch kończy karierę? Te słowa mówią same za siebie!

Ostatni wpis na Instagramie Kamila Stocha wzbudza smutek. Skoczek napisał parę szczerych słów po tym, jak Polski Związek Narciarski rozwiązał umowę z Michałem Doleżalem, co nie spodobało się sportowcom.

- Zawsze powtarzałem, że uwielbiam skakać i w dalszym ciągu chciałbym to robić. Miniony sezon pokazał mi jednak dobitnie, że są sytuacje, które diametralnie mogą odwrócić postrzeganie świata. Sportowcami jesteśmy tylko chwilę… - brzmi fragment wpowiedzi.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT