Najnowsza wypowiedź, która padła z ust jednego z dyplomatów polskich brzmi wprost przerażająco. Były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego szczerze o tym, co może spotkać Polskę. Jego słowa budzą postrach... Co takiego powiedział?

Agresja wojsk rosyjskich wobec Ukraińców trwa już ponad czterdzieści dni i nic nie zanosi się na to, aby owe działania miały być w najbliższym czasie przerwane. Atak Rosji z początku uważany był za maksymalnie kilkudniowe działania, lecz okazało się, że chęć obrony własnego kraju przez Ukrainę tym bardziej wzburza i motywuje do dalszych ataków Putina i jego wojsko.

Niestety, z każdym dniem przybywa ofiar, a straty materialne są coraz większe. Dyplomaci z całego świata spekulują, co będzie dalej, a te wróżby nie wyglądają dobrze...

Były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego o tym, co może spotkać Polskę

Generał Stanisław Koziej, czyli były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego w jednej z ostatnich wypowiedzi podsumował trwające na Ukrainie bestialstwo i okrucieństwo mówiąc, że ponownie może nas spotkać zimna wojna.

- Jesteśmy za progiem drugiej zimnej wojny, będą wymagane takie metody i dyscyplina świata stojącego w opozycji do putinowskiej Rosji, jaką zachód wykazywał w czasie pierwszej zimnej wojny XX wieku, którą wygrał. Ale wygrał po dekadach zmagań. - brzmi fragment wypowiedzi.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT