Całkiem nowa fotografia opublikowana w mediach społecznościowych Ivana Komarenko zszokowała niemalże wszystkich. Wokalista powrócił w rodzinne strony. Polacy nie kryją oburzenia – o co chodzi? Koniecznie przeczytaj!

Ivan Komarenko to postać w Polsce niezwykle mocno rozpoznawalna i lubiana. Mężczyzna zasłynął dzięki utworowi “Czarne oczy” powstałemu wiele lat temu. Po wydaniu owego singla artysta nie powtórzył swojego sukcesu, gdyż pozostałe utwory nie cieszyły się takim zainteresowaniem.

W roku 2020, tuż po wybuchu pandemii wokalista po raz kolejny przeżywał “swoje pięć minut” sławy po tym, jak nagrał dwa utwory nawiązujące do obostrzeń, szczepień i innych elementów ściśle związanych z COVID-19.

Nie każdy wie, ale artysta urodził się w Rosji i tam też przebywa jego rodzina. Wiele osób zastanawiało się, jak mężczyzna podchodzi do kwestii wojny zapoczątkowanej przez prezydenta Rosji. Mocno się zdziwili...

Ivan Komarenko szczęśliwy z rodziną

Przez jakiś czas Ivan Komarenko nie wstawiał żadnych postów w mediach społecznościowych. Najnowsze zdjęcie jednak wzburzyło Polaków. Komarenko przebywa wraz z rodziną w Rosji, a wszystkim towarzyszą szerokie uśmiechy. Polacy masowo zaczęli wyrażać swoje oburzenie...

- Dawno nie zaglądałem na swój profil społecznościowy. U mnie wszystko dobrze. Spędzam czas z rodziną w Rosji. - wyznał.