Całkiem nowe informacje dotyczące jednej z najpopularniejszych uczestniczek popularnego programu rozrywkowego “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Prawdziwa sielanka w związku Julii. Widać, że para ma się ku sobie. Wyglądają na szczęśliwych!

Program “Ślub od pierwszego wejrzenia” emitowany w telewizji od roku 2016 od samego początku wywołuje sporo skrajnych emocji, ale także ma ogromną i stale rosnąca oglądalność.

Polacy są ciekawi tego, jak eksperci potrafią połączyć dwie obce osoby na podstawie różnych cech tak, aby potem był z tego potencjalnie dobry związek. Nietrudno się domyślić, że owe analizy często zawodzą, a po programie tylko niektórym związkom udaje się przetrwać, tak jednak mimo to wiele osób lubi śledzić losy programowych par.

Jedna z uczestniczek 6 edycji, Julia dzięki programowi przeżywa teraz miłosną sielankę!

Nie znalazła miłości w programie, ale dzięki niemu!

Julia Gołębiowska, 27 – latka z szóstej edycji została połączona z Tomaszem, lecz związek ten nie przetrwał nawet do końca programu. Dzięki udziałowi w telewizji jednak zyskała spore zainteresowanie ze strony mężczyzn i w ten sposób odnalazła prawdziwą miłość!

- Obecny partner słyszał o programie, ale go nie śledził. Gdzieś przeglądał Internet i, jak mówi, oczarowałam go swoją urodą. To go przekonało do tego, żeby do mnie napisać. - wyznała.