Całkiem nowe informacje dotyczące jednej z restauracji, która przeszła rewolucję pod okiem znanej restauratorki, Magdy Gessler. Okazuje się, że lokal tuż po zmianach został... wystawiony na sprzedaż! Właściciel nie wytrzymał - o co chodzi?

Program “Kuchenne Rewolucje” prowadzony przez najpopularniejszą restauratorkę w Polsce, Magdę Gessler od samego początku jego emisji cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników, jak i widzów przed telewizorami.

Format ten jest ciekawy nie tylko ze względu na to, że restauracje dzięki poradom specjalistki zyskują drugie życie, a właściciele mogą w spokoju prowadzić dobrze prosperujące biznesy, ale także z tego względu, że sposób bycia samej prowadzącej jest uwielbiany przez tysiące Polaków.

Wiele lokali dzięki rewolucji odbiło się od dna, lecz okazuje się, że nie wszystkim podobają się wprowadzane zmiany – co potwierdza jedna z ostatnich rewolucji.

Właściciel nie wytrzymał?

Magda Gessler niedawno odwiedziła pewną pizzerię z Olsztyna. Wprowadziła tam prawdziwą rewolucję - od tamtej pory w lokalu można zjeść tylko regionalne produkty, jak dziczyzna czy grzyby. Nie spodobało się to właścicielowi lokalu.

- Walczyłem o pizzerię, a to nie miało sensu. To, co zrobiła pani Magda, to jest kosmos - mówił właściciel.