Najnowsze informacje dotyczące dawnej relacji jednej z najbardziej znanych wokalistek w Polsce, Moniki Brodki właśnie wyszły na jaw. Mimo iż od zakończenia związku minęło wiele lat, tak teraz dopiero cała prawda ujrzała światło dzienne. O co chodzi?

Monik Brodka bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej uznanych i cenionych w środowisku muzycznym gwiazd estrady. Kobieta, mimo iż odniosła wielki sukces w karierze nie słynie z licznych skandali czy kontrowersji – prowadzi zaś nieco odmienny styl życia od większości gwiazd pozostając skromną i broniąc swojej prywatności.

Jest to powód, dlaczego Monika Brodka rzadko pojawia się na różnego rodzaju imprezach w show – biznesie czy w mediach. Swoje media społecznościowe prowadzi jednak dość aktywnie, gdzie pozostaje w kontakcie z fanami.

Kiedy młodziutka wówczas Brodka w 2004 roku rozpoczynała karierę wielu mężczyznom wpadła w oko. Jan Wieczorkowski, o 14 lat starszy aktor skradł serce wokalistki, lecz ten piękny związek rozpadł się nagle i niespodziewanie. Powód został odkryty dopiero teraz...

Dlaczego się rozstali?

Jak się okazuje, aktor miał poważne plany - chciał założyć rodzinę i ustabilizować się. Sądził, że młoda kobieta nie jest na to gotowa, dlatego zakończył relację. Po tym Monika Brodka wydała jednoznaczną piosenkę “Żoną miałam być”.

Dziś jednak oboje są w szczęśliwych związkach, a dawna znajomość przeszła do historii.