Najnowsze opublikowane materiały w mediach społecznościowych Marcina Hakiela jednoznacznie wskazują na to, że po rozstaniu próbuje znaleźć pocieszenie w swoich fanach. Tancerz coraz bardziej aktywny w sieci. Fanów wciąż przybywa a mężczyzna chętnie odpowiada na ich pytania. Jak się czuje po rozstaniu?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od wielu lat byli uznawani w polskim show - biznesie za nad wyraz zgodną i idealnie dobraną do siebie parę. Choć z początku myślano, że ów związek nie potrwa długo z racji, iż poznali się w programie rozrywkowym, tak jednak okazało się to nieprawdą.

Połączyła ich prawdziwa miłość, która trwała w harmonii przez kilkanaście lat. Ponadto, para słynęła także z braku konfliktów i skandali oraz wzajemne wypowiadania się o sobie w samych superlatywach.

Kiedy zatem niedawno ogłosili rozpad związku, niemalże nikt nie mógł w to uwierzyć! Potem na jaw zaczęły wychodzić inne zaskakujące fakty, jak na przykład to, że rozwód był planowany już od dwóch lat lub to, że Katarzyna Cichopek wcale nie chciała brać ślubu.

Marcin Hakiel aktywny w sieci. Fani pocieszają

Od rozstania Marcin Hakiel wyraźnie uaktywnił się w mediach społecznościowych, gdzie chętnie odpowiada fanom na pytania. Wyznał już, że nie mieszkają razem z byłą partnerką, a zapytany o to jak się czuje odpowiedział, że “raz lepiej, raz gorzej”.