Najnowsze fotografie, które raz po raz zamieszczane są w mediach społecznościowych znanej wokalistki, Margaret mocno zaskakują. Kobieta pokazała się z zupełnie innej strony! Fenomenalna przemiana, gwiazda zdradza, co robi, aby tak wyglądać! Koniecznie przeczytaj!

Margaret bez cienia wątpliwości należy do osób, które zrobiły zawrotną karierę w Polsce. Kobieta pojawiła się na muzycznej scenie nagle i niespodziewanie z piosenką “Thank You Very Much”, którą każdy z pewnością doskonale zna. Kolejne kawałki również okazywały się hitami, a piosenkarka pięła się po szczeblach kariery w dynamicznym tempie.

Niestety, to szybkie tempo i spore zmiany w życiu sprawiły, że wokalistka poczuła się przytłoczona i po kilku latach bycia u szczytu, koncertowania odeszła w cień i wraz z mężem zamieszkała na wsi.

Spektakularna przemiana Margaret

Od jakiegoś czasu jednak w życiu Margaret układa się już lepiej, a gwiazda po dłuższej przerwie ponownie wróciła do mediów społecznościowych. Ostatnio przeszła sporą metamorfozę, a zapytana o stosowaną dietę wyznała, że nie spożywa cukru, glutenu, alkoholu, mięsa, węglowodanów oraz mleka.

Ponadto, aby zadbać o cerę artystka regularnie poddaje się zabiegom pielęgnującym, a także tama zażywa witaminy.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT