Całkiem nowe doniesienia prosto z Rosji mogą zaskoczyć wiele osób. Okazuje się, że przy rosyjskim prezydencie non stop przebywa lekarz specjalista. Czy stan zdrowia Putina pogorszył się? Koniecznie przeczytaj, o czym mowa!

Postać Władimira Putina nigdy nie należała do najbardziej lubianych i popieranych polityków na arenie międzynarodowej, lecz wśród swojego narodu zawsze był autorytetem i szanowanym przywódcą.

W lutym tego roku, a dokładnie 24 lutego opinia na temat polityka jeszcze bardziej ucierpiała w oczach ludności świata oraz innych dyplomatów, co spowodowane jest najazdem na Ukrainę. Z każdym kolejnym dniem trwania agresywnych działań zbrojnych dokonywanych przez wojsko rosyjskie świat coraz bardziej odwraca się od Rosji, ale przede wszystkim od Putina.

Nic więc dziwnego, że rosyjski prezydent ukrywa się, a wraz z nim sztab ochrony i lekarzy.

Lekarz specjalista nieustannie przebywa z Putinem

Jak donoszą najnowsze dane opublikowane na rosyjskim portalu “Projekt”, Putin najczęściej jest odwiedzany przez lekarza onkologa. Choć budzi to zdziwienie, nie wiadomo, czy rosyjski przywódca choruje na chorobę nowotworową.

- Jednym z niemalże stałych towarzyszy rosyjskiego przywódcy jest lekarz Centralnego Szpitala Klinicznego w Moskwie Jewgienij Seliwanow - brzmi fragment artykułu.