Całkiem nowe informacje dotyczące Kingi Rusin właśnie ujrzały światło dzienne. Dziennikarka wypowiedziała się w mocnych słowach o rządzących, a Jacek Kurski od razu odpowiedział dosadnie. Kto by pomyślał!

Kinga Rusin jest postacią, która jakiś czas temu ponownie przeżywała “swoje pięć minut” w mediach. Tym razem nie było to spowodowane dynamicznie wzrastającą karierą, a aferą, którą spowodował jeden wpis w mediach społecznościowych.

Dla przypomnienia – dziennikarka zamieściła obszerny opis imprezy, na której miała przyjemność być wraz z takimi gwiazdami, jak Adele. Z racji, iż była to impreza prywatna, Internauci zaczęli wyśmiewać post dziennikarki, jakoby nie zrozumiała sensu takiego wydarzenia.

Kurski w mocnych słowach o Kindze Rusin!

Ostatnio miała miejsce impreza wręczenia Wiktorów, która organizowana była przez TVP. Gościem specjalnym miał być Sting, którego ostatecznie zastąpiła... Edyta Górniak! Kinga Rusin poparła odmowę Stinga mówiąc, że partia rządząca jest opozycją wartości wyznawanych przez artystę.

Na te słowa dość dosadnie odpowiedział Jacek Kurski twierdząc, że powodem odmowy była choroba.

- Nie mieszajmy Stinga do Kingi Rusin. Sting miał covid, odwołał wszystkie koncerty, a Kingi Rusin nikt chyba nie traktuje już poważnie - wyznał Jacek Kurski.