Całkiem nowe informacje dotyczące rozpadu małżeństwa jednej z najpopularniejszych par w polskim show – biznesie, Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela mogą zaskoczyć wiele osób. Okazuje się, że podział majątku po rozwodzie został bardzo dobrze przemyślany, a sam rozwód był planowany od wielu miesięcy.

Kasia Cichopek od wielu lat uchodzi za jedną z najbardziej znanych aktorek w Polsce. Kobieta największą popularność zdobyła dzięki roli w kultowym serialu “M jak Miłość”, w którym po dziś dzień wciela się w Kingę Zduńską.

Kiedy w 2008 roku wzięła udział w popularnym programie rozrywkowym “Taniec z Gwiazdami” jej partnerem był tancerz Marcin Hakiel. Para od razu przypadła sobie do gustu – po pewnym czasie pobrali się, doczekali się dwójki dzieci oraz przez kolejne lata tworzyli naprawdę zgrany duet.

Nagła informacja o rozpadzie małżeństwa zszokowała niemalże wszystkich, gdyż nic nie wskazywało na to, że w tej relacji jest coś nie tak. Okazuje się, że para planowała to zrobić... już dwa lata!

Wszystko było planowane od wielu miesięcy!

Jak donosi informator, rozwód oraz podział majątku czy kwestia opieki nad dziećmi była uzgadniana od wielu miesięcy. Dzieci zostaną z mamą w luksusowym mieszkaniu w Warszawie. Marcin Hakiel zaś pozostanie w ich drugim, nieco mniejszym mieszkaniu - również w stolicy. Para od zawsze miała oddzielne konta, samochody czy prowadzone biznesy, zatem w tej kwestii nie było większych problemów.

- Uzgodnili kwestie podziału majątku i alimentów. Kasia i dzieci zostaną w ich mieszkaniu. - mówi znajoma małżonkówJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT