Jak podaje portal Super Express, ostatnio Jarosław Kaczyński uczestniczył w I Krajowym Zjeździe Stowarzyszenia OdNowa, które odbyło się w Warszawie. Podczas spotkania, z ust znanego polityka padły ważne słowa na temat sytuacji w Ukrainie.

Mocne słowa Jarosława Kaczyńskiego

Podczas swojej wypowiedzi Jarosław Kaczyński zaznaczył, że w zupełności zgadza się ze słowami prezydenta Stanów Zjednoczonych – Joe Bidena, dotyczących tego, że czeka nas długa walka, która będzie trwać nie dni czy miesiące, ale lata. Polityk zaznaczył jednak, że ostatnia walka ze Związkiem Sowieckim i obozem komunistycznym zakończyła się sukcesem demokracji i tak też musi być tym razem.

Lider partii Prawo i Sprawiedliwość dodał także, że walka ta będzie wymagać od nas wiele poświęceń i zmiany świadomości, ale tylko takie podejście może zapewnić nam pełen sukces.

Ukraina musi wygrać!

- Nie chcemy, by Ukraina tę wojnę, prowadzoną w bohaterski sposób przegrała. Ukraina musi zwyciężyć, musi się obronić – dodał Jarosław Kaczyński.

Co więcej, podczas spotkania, Jarosław Kaczyński podziękował także za pracę nad wniesieniem do polskiej prawicy wielu nowych poglądów i działań. Polityk pogratulował zgromadzonym inicjatywy, dzięki której powstało nowe stowarzyszenie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT