Całkiem nowe informacje prosto z Niemiec mogą zaskoczyć naprawdę wiele osób. Okazuje się, że mieszkańcy kraju graniczącego z Polską na zachodzie nie czują się bezpiecznie w swoim kraju. Wyniki najnowszego przeprowadzonego tam sondażu zatrważają! O co chodzi? Koniecznie zobacz!

Trwająca od miesiąca wojna na Ukrainie, którą zapoczątkowali Rosjanie w coraz większym stopniu budzi postrach w mieszkańcach innych krajów. Początkowo zakładano, że ów konflikt potrwa maksymalnie kilka dni, a straty nie będą tak duże. Ludność Ukrainy jednak zawzięcie broni swojego kraju, a wojska rosyjskie niestety nie zamierzają się wycofywać.

Nietrudno się domyślić, że przywódca Rosji z całą pewnością nie jest zadowolony z takiego obiegu sytuacji, a co więcej - frustracja Putina wciąż narasta. To powoduje, że społeczeństwo zarówno Polskie, ale i ludność z innych krajów coraz bardziej boi się, że Putin rozpocznie swoje działania zbrojne na większą skalę.

Potwierdzają to wyniki najnowszego sondażu przeprowadzonego w Niemczech.

Niemcy są zatrwożeni!

Społeczność niemiecka, która od lat słynie z optymistycznego nastawienia do życia poprzez tragiczne wydarzenia na Ukrainie całkowicie zmieniła swoje nastawienie. Sondaż przeprowadzony przez Instytut Badania Opinii Publicznej wykazał, że aż ¾ obywateli żyje w strachu przed atakiem Rosjan oraz rozpoczęciem przez nich trzeciej wojny światowej.