Polacy przygotowują się na wizytę amerykańskiego prezydenta. Joe Biden odwiedzi Polskę już jutro, 25 marca. Prezydent będzie spał w najlepszym warszawskim hotelu – o jakim miejscu mowa? W tym hotelu spali także inni prezydenci na przestrzeni lat!

Pomimo iż wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych, Joe Bidena, która rozpocznie się jutro wzbudza sporo emocji i ekscytacji pośród Polaków, tak jednak jej cel jest spowodowany tragicznymi wydarzeniami, które mają miejsce na Ukrainie – nie można o tym zapomnieć.

Joe Biden przylatuje do Polski w celu odbycia rozmów z najważniejszymi osobami w kraju, chcąc razem przeciwdziałać wojnie u naszych wschodnich sąsiadów.

Jak donoszą media, prezydent będzie przebywał w najlepszym hotelu w Warszawie. O jakim miejscu mowa?

Przebywali tu też inni prezydenci!

Nie może być mowy o innym miejscu, jak o hotelu Mariott z piękną, wieloletnią tradycją. Wiadomo, że w tym miejscu spały takie osobistości ze świata, jak Bill Clinton, George Bush czy Barack Obama. Teraz w Mariocie będzie przebywał Joe Biden. Okazuje się jednak, że nie wiadomo, w którym pokoju będzie miał zakwaterowanie, pozostaje to tajemnicą do samego końca!

- O wielu szczegółach, na przykład tego, w którym konkretnie pokoju będzie nocował przywódca, obsługa hotelowa nie wie do samego końca. - mówiła pracownica hotelu.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT