Najnowsze wieści dotyczące rodziny prezydenta Rosji, Władimira Putina. Okazuje się, że dom córki Putina znalazł się w barwach Ukrainy. Czy zostało to wykonane przez Rosjankę, czy może dokonał tego ktoś inny? Koniecznie przeczytaj!

Działania zbrojne zapoczątkowane przez wojska rosyjskie, które dzieją się na Ukrainie od równo miesiąca są czymś nieprawdopodobnym dla całego świata. Społeczeństwo nie kryje swojego oburzenia i w mocnych słowach raz po raz publicznie kieruje przeróżne obelgi w stronę Władimira Putina.

Wiele osób zastanawia się, co takiego o owych agresywnych działaniach myśli rodzina samego prezydenta Rosji oraz czy jest im przeciwna. Najnowsze fotografie zamieszczone w sieci przez grupę Anonymous mogą mylić!

Dom córki Putina w barwach Ukrainy!

Niektóre osoby, po zobaczeniu owych zdjęć pomyślały, że córka prezydenta Rosji, Jekatierina Tichonowa postanowiła sprzeciwić się działaniom ojca, lecz nic bardziej mylnego.

Okazuje się, że posiadłość kobiety, która mieści się we Francji została głównym celem lokalnych aktywistów i to oni pomalowali ściany, ogrodzenie oraz podłogę w żółte i niebieskie barwy symoblizujące wsparcie dla oblężonej Ukrainy.

Co na to sam Putin? Tego nie wiadomo, lecz Internauci popierają zachowanie aktywistów.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT