Najnowsze wieści prosto z budynku Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Podczas ostatniego posiedzenia Sejmu nastąpiła niespodziewana sytuacja, która spowodowała napiętą atmosferę. Jarosław Kaczyński nie wytrzymał i odpowiedział na stawiane mu zarzuty... O co chodzi?

Nie od dziś wiadomo, że posiedzenia Sejmu, które odbywają się co jakiś czas często są bardzo emocjonujące. Wszystko to dlatego, że opozycja nie boi się wyrażać swojego sprzeciwu wobec działań rządzących, co nierzadko prowadzi do sporów i kłótni na sali.

Ostre spięcie w Sejmie! Kaczyński nie wytrzymał!

Podczas ostatniego posiedzenia, które miało miejsce w środę 23 marca doszło do niespodziewanej sytuacji. Izabela Leszczyna, posłanka Koalicji Obywatelskiej podczas swojego przemówienia w dość mocnych słowach skierowała swoją mowę w stronę PiSu.

Wyznała najpierw, że partia rządząca kilka lat temu mówiła, że finanse publiczne są w dobrym stanie, zaś teraz są zagrożone.

- Chcemy wiedzieć, kiedy kłamaliście – wtedy jak mówiliście, że jest dobrze, czy gdy mówicie, że jest źle? – dodała.

Jarosław Kaczyński nie wytrzymał i od razu odpowiedział kobiecie stając przed mównicą.

- Moja odpowiedź jest prosta: niczego takiego nie powiedziałem - wyznał stanowczo Jarosław Kaczyński.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT