Całkiem nowe informacje dotyczące rzekomej usterki technicznej, która miała mieć miejsce podczas propagandowej imprezy. Okazuje się, że przemówienie Putina zostało celowo przerwane przez hakerów. Czy grupa Anonymous planuje dokonać większej akcji? Społeczeństwo na niemal całym świecie czeka na dalszy rozwój wydarzeń...

O propagandowej imprezie, która wydarzyła się w miniony piątek, 18 marca na moskiewskim stadionie Łużniki wie już każdy. To nieprawdopodobne wydarzenie, które było zorganizowane w celu celebracji 8 rocznicy zdobycia Krymu przez Rosję tak naprawdę niosło ze sobą nieco inne przesłanie.

Podczas przemówienia prezydenta Rosji, Władimira Putina zaczął on głosić teorię, że “specjalna operacja”, która aktualnie dzieje się na Ukrainie ma na celu zatrzymanie rzekomego ludobójstwa, które się tam odbywa.

Przemówienie przerwane przez hakerów?!

Podczas tej przemowy jednak w pewnym momencie na ekranach telewizorów nagle pojawił się rosyjski gwiazdor wykonujący koncert. Z początku mówiono, że była to usterka techniczna, lecz teraz wyszło na jaw, że grupa Anonymous celowo przerwała przemowę Putina.

Co więcej, na swoim Twitterze hakerzy wyznali także, że wkrótce przekażą Rosjanom pewną wiadomość.

- Anonymous przeciąża serwer i ucisza Putina. Obywatele Rosji, przekażemy wam wiadomość. - brzmi fragment posta opublikowanego w mediach społecznościowych grupy hakerskiej.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT