Całkiem nowe informacje prosto od agencji Reutera. Jak wynika z opublikowanych danych, Rosjanie trzymają w szwajcarskich bankach gigantyczne sumy pieniędzy. Właśnie ujawniono te kwoty! Wow, te sumy są wręcz niewyobrażalne, koniecznie przeczytaj!

Trwający od ponad trzech tygodni najazd wojsk rosyjskich na Ukrainę wstrząsnął niemalże całym światem. W związku z tym głównie Polacy, ale i społeczeństwo z całego świata zaczęło na masową skalę oferować pomoc uchodźcom zarówno w transporcie, jak i późniejszym zakwaterowaniu i wyżywieniu.

Władze państw na świecie także nie pozostają obojętni na bestialskie działania prezydenta Rosji i raz po raz organizują kolejne spotkania mające na celu omówienie wspólnych działań na rzecz zatrzymania Putina i pomocy tym, którzy ucierpieli.

Ponadto nakładane są coraz większe sankcje na Rosję, a do państw które to uczyniły dołączyła nawet neutralna Szwajcaria, w której bankach Rosjanie trzymają swoje pieniądze.

Gigantyczne sumy!

Wedle obliczeń specjalistów z Szwajcarskiego Stowarzyszenia Bankowców, Rosjanie mogą trzymać w szwajcarskich bankach od 150 mld do 200 mld franków szwajcarskich, co w przeliczeniu na dolary wynosi aż 213 miliardów dolarów! Te sumy są wręcz nieprawdopodobne!JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT