Całkiem nowe fakty na temat byłej partnerki Antka Królikowskiego. Kobieta jest szczęśliwa u boku nowego ukochanego. Kim jest wybranek Laury Breszki? Koniecznie zobacz!

Antek Królikowski od miesięcy jest jedną z najbardziej znanych osób w mediach. Sytuacja ta spowodowana jest jednak nie wzmożoną aktywnością aktorską, a burzliwym i nieco kontrowersyjnym dla wielu osób życiem prywatnym gwiazdora.

Od kiedy aktor po rozstaniu z Julią Wieniawą związał się z Joanną Opozdą fani nie wróżyli powodzenia tej relacji. Tak jak przewidzieli – między partnerami dochodziło do kłótni i rozstań, lecz kiedy ogłosili nowinę, że biorą ślub, a niedługo potem, że spodziewają się dziecka Internauci zaczęli trzymać kciuki, aby ta relacja przetrwała.

Niestety, tuż po porodzie aktorki okazało się, że para już nie jest razem, co spowodowało pojawienie się fali negatywnych komentarzy skierowanych w stronę Antka.

Okazuje się, że poza Joanną Opozdą i Julią Wieniawą aktor spotykał się także z Laurą Breszką, która teraz rozkwita u boku innego mężczyzny - kim są wspomniane osoby?

Laura Breszka w pełni szczęścia!

Wspomniana kobieta – podobnie jak Antek Królikowski - także jest aktorką. Występowała między innymi w “Na Wspólnej” czy “Cisza nad Rozlewiskiem”. Teraz jest szczęśliwa u boku 31 – letniego Macieja z Wrocławia.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT