Tegoroczny konkurs Miss World 2021 zaskoczył niemalże wszystkich. Upragniona korona w końcu, po wielu latach przerwy ponownie została przyznana obywatelce Polski, z czego tysiące osób jest niesamowicie dumnych. Okazuje się jednak, że na wydarzeniu doszło to niemałej pomyłki. Chodzi o samą zwyciężczynię, Karolinę Bielawską - o czym mowa?

Konkursy piękności od samego początku ich istnienia cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony widzów, jak i samych uczestniczek i uczestników. Oglądalność i liczba fanów tego typu rozgrywek nieustannie rośnie, choć wybieranie Miss ma również swoich przeciwników.

Polka zdobyła koronę!

23 – letnia Karolina Bielawska powtórzyła sukces Anety Kręglickiej sprzed 33 lat otrzymując tytuł Miss World. Młoda kobieta studiuje na Politechnice w Łodzi. Prowadzi również działalność charytatywną i społeczną.

- Jest kilka wartości, które są dla mnie bardzo ważne. To, jak traktuje się innych ludzi czy to, jak z nimi spędza się czas. (…) Wiara jest też bardzo ważną dla mnie wartością i chciałabym ją dzielić ze swoim partnerem. - wyznała Karolina Bielawska.

Jak się okazuje, tuż po wygranej na oficjalnej stronie i mediach społecznościowych organizatora konkursu pojawiło się błędnie napisane nazwisko nowej królowej, które brzmi “Bielweska”.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT