Jak informuje serwis Plotek, w Moskwie odbył się właśnie koncert z okazji kolejnej rocznicy aneksji Krymu. Na moskiewskim stadionie Łużniki wystąpiła plejada rosyjskich artystów, a przemówienie wygłosił sam prezydent Federacji Rosyjskiej, Władimir Putin. Okazuje się, że na imprezie możną było usłyszeć dawną reprezentantkę Rosji na Eurowizji z 2015 roku, Polinę Gagarinę.

Wielu artystów czyni jednak odwrotnie – postępowanie Putina potępiła m.in. Ałła Pugaczowa, która wraz z mężem Maksimem Gałkinem wyjeżdża z Rosji. Negatywnie na temat interwencji na Ukrainie wypowiedział się również reprezentant Rosji na Eurowizji Siergiej Łazariew.

Polina Gagarina wystąpiła na koncercie w rocznicę aneksji Krymu. Artystka poparła w ten sposób Władimira Putina

Polina Gagarina zaśpiewała piosenkę „A Million Voices”, pieśń o pokoju na świecie na Eurowizji w 2015 roku. Jednak jak widać, w tej chwili opowiedziała się po stronie prezydenta Rosji, Władimira Putina. Artystka zajęła w Wiedniu drugie miejsce. A Rosji należy do topowych gwiazd. Dwa razy była jurorką w programie „Gołos” (rosyjski „The Voice”), a także ma na koncie trzy albumy studyjne.

Gagarina spotkała się jednak z potężną falą krytyki po występie na koncercie w rocznicę aneksji Krymu. Wielu internautów jest oburzonych tym, że „Gagarina opowiedziała się po sowieckiej stronie”.

Jak informował portal "Życie Polska": EWA KRAWCZYK POSTANOWIŁA ZABRAĆ GŁOS W SPRAWIE NAPRAWDĘ POWAŻNYCH ZARZUTÓW POD SWOIM ADRESEM. ŻONA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA PRZEKONUJE, ŻE TO KŁAMSTWA

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF JACKOWSKI NIE OSZCZĘDZA POLAKÓW! JASNOWIDZ OPOWIEDZIAŁ O TYM, CO ZOBACZYŁ W SWOJEJ NAJNOWSZEJ WIZJI DOTYCZĄCEJ POLSKI. TO STANIE SIĘ WIOSNĄ

Portal "Życie Polska" pisał również: WIELU Z NAS MOŻE LICZYĆ NA OTRZYMANIE DOFINANSOWANIA DO OGRZEWANIA. NIEKTÓRE OSOBY UZYSKAJĄ NAPRAWDĘ WIELKIE SUMY. ILE MOŻNA OTRZYMAĆ I JAK WNIOSKOWAĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ELŻBIETA JAWOROWICZ W OSTATNIM WYDANIU „SPRAWY DLA REPORTERA” WRĘCZ NIE MOGŁA POWSTRZYMAĆ ŁEZ! HISTORIA, KTÓRĄ PRZEDSTAWIONO BYŁA BARDZO PORUSZAJĄCA