Całkiem nowe fotografie, które pojawiły się w mediach robią furorę w sieci. Jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy w kraju, Maciej Orłoś wraz z nową partnerką w pełni szczęścia! Uczucie rozkwita, a fani nie mogą się napatrzeć - sielanka trwa w najlepsze, co potwierdza sama wybranka mężczyzny. Kim jest nowa ukochana?

Maciej Orłoś bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej rozpoznawalnych, ale też cenionych i lubianych zarówno wśród Internautów, jak i kolegów z branży dziennikarzy w Polsce. Mężczyzna zadebiutował w telewizji już w latach 90 ubiegłego wieku i jego kariera jako prezenter trwa nieustannie do dziś, a fanów ciągle przybywa.

61 – letni prezenter jakiś czas temu rozstał się ze swoją żoną, a w sieci pojawiały się spekulacje o nowej partnerce. Dziś te informacje zostały już oficjalnie potwierdzone, a para wręcz tryska szczęściem!

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska w pełni szczęścia

Paulina Koziejowska, czyli nowa partnerka dziennikarza także pracuje w tej samej branży. Mimo iż między 61-latkiem i 39-latką jest spora różnica wieku, im to nie przeszkadza i czują się razem wspaniale. Fani trzymają kciuki!

– Maciek daje mi poczucie bezpieczeństwa, a to dla każdej kobiety jest bardzo ważne. Nasz związek to coś pięknego, wyjątkowego i poważnego, dlatego czuję, że Maciek jest mężczyzną, przy którym spędzę resztę życia – wyznała Koziejowska.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT