Najnowsze informacje prosto z Rosji mogą zaskoczyć wiele osób. Dziś, 18 marca na znanym moskiewskim stadionie odbyła się wielka propagandowa impreza, na której pojawił się sam Władimir Putin. Na uroczystości zjawiło się niemal 100 tysięcy osób... Europejczycy wręcz nie mogą uwierzyć własnym oczom. Co takiego odbyło się na stadionie?

Jak donoszą media, dziś, 18 marca 2022 roku na znanym stadionie Łużniki w Moskwie odbyła się wielka impreza, na której koncert dały największe rosyjskie gwiazdy. “Koncert poparcia dla świata bez nazizmu”, bo taką nazwę nosiła impreza zakładał wmawianie Rosjanom, że “specjalna operacja”, która aktualnie trwa na Ukrainie jest koniecznością, aby powstrzymać trwające tam ludobójstwo.

Ponadto, w swoim przemówieniu Władimir Putin przypomniał także o zdobyciu Krymu przez Rosjan w 2014 roku, co również w jego opinii było powodem organizacji owego wydarzenia oraz celebracji działań Rosjan.

Ukraińskie flagi zostały zdeptane!

Niestety, społeczność rosyjska wierzy w propagandę sianą przez Putina, gdyż na koncercie zjawiło się niemal 100 tysięcy osób, choć część z osób była podstawiona przez rosyjskie władze. Zebrani widzowie oddając cześć Rosji deptali Ukraińskie flagi.
Europejczycy nie kryją oburzenia i niedowierzania patrząc na liczne nagrania i fotografie zamieszczane w sieci.