Najnowsze wieści prosto od meteorologów właśnie pojawiły się w Internecie. Niestety, niebawem nastąpi prawdziwe załamanie pogody. Na wiosnę musimy jeszcze poczekać... Polacy nie kryją niezadowolenia i smutku. Co takiego się wydarzy?

Marzec od zawsze jest miesiącem wyczekiwania i niepewności. Po długich, ciemnych i zimnych miesiącach Polacy zawsze mają już dość i z utęsknieniem wyczekują pierwszych ciepłych promieni słońca, śpiewu ptaków czy ujrzenia bocianów. Początki wiosny są radosne dla każdego oraz niosą optymizm.

Ostatnie dni w całej Polsce nie należą do złych pod względem warunków atmosferycznych. Mimo iż nie jest zbyt ciepło, to niemal bezchmurne niebo oraz rażące słońce dają nadzieję, że ten piękny obrazek zwiastuje wyższe temperatury. Czy tak będzie? Okazuje się, że niekoniecznie...

Przykre wieści od synoptyków

Najnowsza prognoza pogody na najbliższy tydzień nie brzmi zbyt dobrze. Meteorolodzy wskazują na załamanie pogody w drugiej połowie tygodnia. Możliwe, że w wielu rejonach będzie padać deszcz, a nawet śnieg, a temperatura spadnie nawet do 2 stopni Celsjusza!

- Zmiana pogody nastąpi w drugiej połowie nadchodzącego tygodnia, wtedy pojawi się więcej chmur i gdzieniegdzie wystąpią bardzo słabe opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. - informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT