Najnowszy opublikowany wpis w mediach społecznościowych Adriany Kalskiej bez wątpienia budzi przerażenie. Czy w tych mrocznych słowach chodzi o byłego partnera, Mikołaja Roznerskiego? Fani nie mają najmniejszych wątpliwości, czego tyczą się te słowa... To naprawdę przykre.

Związek Adriany Kalskiej oraz Mikołaja Roznerskiego należał do jednych z najgłośniejszych i najbardziej lubianych relacji w polskim show – biznesie. Historia ich poznania się była dość zaskakująca, ponieważ para gra zakochanych w kultowym serialu “M jak Miłość”, a te serialowe uczucia przerodziły się w prawdziwe!

Fani obojga aktorów mocno im dopingowali i uwielbiali oglądać ich razem. Niestety, jakiś czas temu ogłosili światu, że ich drogi się rozeszły, co było sporym zaskoczeniem. W serialu jednak nadal będą grać zakochanych i – jak mówi aktorka – ich życie prywatne nie ma na to wpływu.

Odpowiem tyle, że nam pracuje się tak, jak nam się pracowało, bo profesjonalnie podchodzimy do pracy. - wyznała.

Zatrważające słowa - czego dotyczą?

Ostatnio na swoim Instagramie Kalska zamieściła dość mroczny cytat pochodzący z twórczości Shakespeare’a

- Piekło jest puste, a wszystkie demony są tutaj – brzmi hasło.

Fani jednak jednogłośnie domyślają się, że ma to związek z tragicznymi wydarzeniami na Ukrainie, które wstrząsnęły całym światem.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT