Najnowsze informacje dotyczące znanego i lubianego aktora mogą wprawić w osłupienie, ale także zdenerwowanie niemalże wszystkich! Aleksander Domagarow w mocnych słowach odpowiedział fanom - mężczyzna broni działań Putina! To, co mówi jest wręcz niedorzeczne, aż ciężko w to uwierzyć! Polscy fani zaczynają odcinać się od artysty...

Aleksander Domogarow to rosyjski aktor, który z Polską ma sporo wspólnego. Mężczyzna zapisał się w kartach historii polskiego kina, a najbardziej rozpoznawalny stał się dzięki wcieleniu się w postać Jurka Bohuna w “Ogniem i mieczem”. Poza tym grał także w innych sporych produkcjach, jak “Fala zbrodni”, “Krew z krwi” czy “1920 bitwa warszawska”. Mężczyzna był zaprzyjaźniony z Polakami i często pojawiał się na ściankach z naszymi rodzimymi aktorami.

W związku z tym, co aktualnie dzieje się na Ukrainie nie ulega wątpliwościom fakt, że jeżeli ktoś ma wiele źródeł informacji powinien wiedzieć, jaka sytuacja ma miejsce. Okazuje się, że aktor wierzy w propagandę rosyjską i oskarża Ukrainę o ów konflikt!

Fani nie mogą w to uwierzyć!

Pod najnowszym wpisem aktora w mediach społecznościowych jedna z fanek zamieściła wpis nawołujący do powstrzymania Putina, a aktor odpowiedział jej w mocnych słowach, których nikt się nie spodziewał:

-Chwała Rosji! Po pierwsze, jestem Tatarem, a po drugie Rosjaninem! I łapy precz od Rosji! - odpisał.