Ten filmik robi w sieci prawdziwy szał! Każdy rodzic (ale nie tylko) powinien go obejrzeć! Dziecko chciało jeść warzywa tylko wtedy, gdy karmił go tata. Dlaczego nie chciał od mamy? Okazuje się, że mężczyzna wymyślił zaskakujący sposób na nakarmienie malucha, to wręcz nie do wiary! Koniecznie zobacz.

Nie od dziś wiadomo, że pora karmienia małych dzieci często jest niesamowicie problematyczna dla rodziców. Maluchy zazwyczaj nie chcą jeść zdrowych, warzywnych czy owocowych papek dla dzieci, kwaszą się i wypluwają owe jedzenie.

Rodzice muszą się zazwyczaj bardzo natrudzić, aby nakarmić głodną pociechę i nie wyrzucić większości pokarmu do kosza. W sieci można znaleźć przeróżne metody “oszukania” dziecka, aby zjadło daną potrawę - jeden z najnowszych filmików już stał się viralem, choć poza tym, że jest zabawny może być także świetną inspiracją, aby ten sposób wypróbować u siebie!

Dziecko chciało jeść warzywa tylko wtedy, kiedy karmił go tata – dlaczego?

W tej rodzinie maluch pozwalał karmić siebie warzywami tylko przez tatę. Okazuje się, że mężczyzna znalazł dość nietypowy sposób na nakarmienie go - robił to poprzez... śpiewanie! W ten sposób dziecko skupia się na słuchaniu taty i nie stawia oporu przed spożywaniem posiłku.