Najnowsze słowa Magdaleny Narożnej mogą zdziwić wiele osób. Kobieta wypowiedziała się szczerze o małżeństwie. Fani nie spodziewali się takich słów zważywszy na fakt, że sama jest zaręczona! O co tu chodzi? Koniecznie przeczytaj!

Magdalena Narożna jest postacią, o której niemalże każdy na pewno słyszał. Kobieta należy do grupy “Piękni i Młodzi”, czyli zespołu wykonującego muzykę disco polo. Utwory grupy znane są zarówno młodszym, jak i starszym, a że ten gatunek muzyki w Polsce ma się fenomenalnie, tak nie wzbudza podziwu fakt, że w dynamicznym tempie stali się rozpoznawalni, a ich muzyka uwielbiana przez tysiące ludzi.

Początkowo w zespole znajdował się także Dawid Narożny, który aktualnie jest byłym mężem Magdaleny – jego powodem odejścia od zespołu był właśnie rozpad małżeństwa. Po konflikcie pary oboje odnaleźli szczęście u boku innych osób.

Magdalena Narożna obawia się stanąć na ślubnym kobiercu?

Mimo iż Magdalena Narożna jest aktualnie zaręczona oraz szczęśliwa u boku partnera, Krzysztofa Byniaka, tak ostatnio podczas jednego z koncertów wyznała, że nie ma pewności, czy drugi raz wyjdzie za mąż.

- Zastanówcie się, czy na pewno chcecie na ten ślubny kobierzec stanąć, nie wiem, czy drugi raz to zrobię – mówiła do publiczności.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT