Całkiem nowe fotki, które pojawiły się w mediach społecznościowych Joanny Krupy, a także jej męża są wręcz onieśmielające. Małżeństwo jest niesamowicie dumne ze swojej małej córeczki, a jej fotki robią w sieci prawdziwy szał. Fani są pod wrażeniem urody dwulatki! Do kogo jest bardziej podobna? Koniecznie zobacz!

Joanna Krupa jest postacią, którą bez cienia wątpliwości zna niemalże każdy. Popularna, polsko - amerykańska modelka zaczęła karierę w modelingu już jako nastolatka, gdyż jej mama zapisała ją dla szkoły dla modelek, gdy Joanna miała... dopiero 13 lat!

W Polsce jednak największą rozpoznawalność przyniósł jej udział w programie “Top Model” w roli prowadzącej oraz głównej jurorki, która przez kolejne lata zyskiwała uznanie i coraz większe grono fanów. Ponadto, zasłynęła także przez szeroką działalność charytatywną na rzecz zwierząt.

Fani są zachwyceni urodą dwulatki!

Joanna Krupa w roku 2019 wraz ze swoim mężem doczekali się dziecka, Ashy-Leigh, która dziś, jako dwulatka robi furorę w mediach społecznościowych!

- Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. - wyznała Krupa.