Najnowsze informacje dotyczące córki Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego właśnie wyszły na jaw. Okazuje się, że nowy partner Hanny Zborowskiej spotkał się z byłą żoną... Fani nie kryją ogromnego zaskoczenia i oburzenia! Co na to celebrytka? O co tu chodzi?

Hanna Zborowska jest córką popularnego małżeństwa aktorów, a także siostrą Zofii Zborowskiej. Z racji, iż Hanna mieszka na stałe w Brazylii oraz nie zajmuje się aktorstwem, jak reszta jej rodziny, nie jest w Polsce popularna na tak szeroką skalę, jak jej siostra czy rodzice. Hanna Zborowska – Neves jest jednak rozpoznawalna, a w ostatnim czasie zaczęła być jeszcze bardziej, powodem takiego stanu rzeczy były perypetie w jej życiu prywatnym.

Pierwsze problemy u boku nowego partnera

Hanna Zborowska jakiś czas temu wzięła rozwód z mężem, Danielem, a od kilku miesięcy pozostaje w związku z nowym mężczyzną o imeiniu Marcelo.

Wszystko wskazywało na to, że para dogaduje się wyśmienicie - kobieta zaprosiła go nawet na święta do Polski, gdzie poznał jej rodzinę. Ze względów zawodowych ostatnio znów musiała przyjechać w rodzinne strony, a po powrocie okazało się, że... jej partner spotkał się z byłą żoną!

- Ona jest dietetykiem. Układa diety dla różnych firm. Kiedy mnie nie było gotowała też dla Marcelo. Po powrocie zaprezentował mi zamrażalkę z mnóstwem frykasów przyrządzonych przez żonę. - wyznała.

Jak sama wspomina, musiała przeprowadzić z nim poważną rozmowę. Fani nie kryją oburzenia tą sytuacją!JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT