Całkiem nowe informacje dotyczące popularnego aktora polskiego, Mieczysława Hryniewicza właśnie ujrzały światło dzienne. Mężczyzna wraz z rodziną niebawem będzie miał niezwykle ważny powód do świętowania - właśnie mijają 22 lata od niezwykłego wydarzenia w życiu artysty. O czym mowa?

Mieczysław Hryniewicz to bez cienia wątpliwości jeden z najbardziej utalentowanych i uznanych polskich aktorów. Swój debiut aktorski miał już w latach 70. Ubiegłego wieku, a jego kariera poszybowała dynamicznie do góry obfitując w dziesiątki kolejnych propozycji aktorskich.

Mężczyzna zagrał w wielu znanych serialach oraz filmach polskich, a jego umiejętności aktorskie można także podziwiać na deskach największych teatrów w Polsce. Największą rozpoznawalność przyniosła mu jednak rola Włodka Zięby w serialu “Na Wspólnej”, gdzie od około 20 lat gra męża Marii (Bożeny Dykiel), która - jak sam twierdzi – jest jego drugą żoną.

Wielka okazja do świętowania!

Z Bożeną Dykiel łączy go jednak przyjaźń, a prawdziwą żoną aktora jest Ewa Strebejko, z którą już niebawem będą świętować 22 rocznicę ślubu. Jest to jednak zawsze nietypowa rocznica, gdyż para zawarła związek małżeński 29 lutego! Z tego względu zawsze celebrują rocznicę kilka dni prędzej!

- Czasem te nasze obchody trwają i trzy dni. Przychodzą dzieci, potem jedni znajomi, drudzy... Zobaczymy jak będzie, ale pewnie w tym roku jeszcze kameralnie, ze względów bezpieczeństwa. - wyznał.

Mieczysław Hryniewicz / screen ytJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT