Najnowsze materiały publikowane w mediach społecznościowych Marceliny Zawadzkiej robią w sieci prawdziwy szał! Celebrytka wraz z ukochanym wypoczywają na egzotycznych wakacjach – niejedna osoba im zazdrości tych widoków i wysokich temperatur! Widać, że zakochani są w pełni szczęścia, a fani mocno im kibicują. Kim jest wybranek celebrytki?

Marcelina Zawadzka w świecie show – biznesu pojawiła się nagle i niespodziewanie w roku 2011 po zdobyciu tytułu Miss Polonia. Jej popularność jednak nie była chwilowa, jak początkowo zakładano, a trwa nieustannie do tej pory i ciągle się rozwija. Kobieta szybko stała się bardzo rozpoznawalna i zyskała miano celebrytki.

Ponadto zaczęła otrzymywać coraz więcej propozycji wystąpienia w różnych programach, lecz po aferze sądowej nieco odeszła w cień i nie pojawia się tak często w mediach.

Na swoim profilu na Instagramie mimo wszystko jednak pozostaje aktywna i chętnie dzieli się z fanami życiem zawodowym i prywatnym. Nie da się ukryć, że gwiazda bardzo często podróżuje. Teraz ponownie wybrała się w piękne miejsce - dokąd?

Marcelina Zawadzka w pełni szczęścia!

Od jakiegoś czasu celebrytka jest w związku z niemieckim influencerem Maxem Gloecknerem. Aktualnie przebywają w Meksyku, gdzie celebrują swoje urodziny, gdyż przypadają akurat niedługo po sobie – celebrytka kończy 33 lata, zaś mężczyzna 35.