Jeszcze jakiś czas temu Monika Richardson była szczęśliwą żoną Zbigniewa Zamachowskiego. Nagle w mediach pojawiła się informacja o rozstaniu pary. Co więcej, kobieta bardzo szybko postanowiła odciąć się od przeszłości i ułożyć sobie życie na nowo.

Gwiazda zaczęła nowe życie!

Na szczęście rozpacz znanej gwiazdy nie trwała zbyt długo. Niedługo po rozstaniu ze znanym aktorem, Monika Richardson zakochała się w Konradzie Wojterkowskim, znanym biznesmenie z Warszawy. Kobieta nie ukrywa, że jest obecnie bardzo szczęśliwa, jednak jeden aspekt jej życia spędza jej sen z powiek.

Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio na swoim Instagramie gwiazda pokazała, w jakim stanie jest klatka schodowa w budynku, w którym znajduje się jej mieszkanie. Nie da się ukryć, że warunki, w jakich mieszka dziennikarka pozostawiają wiele do życzenia!

Fani pocieszają celebrytkę!

- Piątek, piąteczek, piątunio… Tymczasem u mnie na klatce. Muszę powiedzieć, że panowie […] starają się bardzo. Poza okazjonalnymi, głośnymi rozmowami, panowie pracują szybko i starannie. Inna rzecz, że to dobry czas na urlop… - podsumowała gwiazda.

Na opublikowanym zdjęciu widać, że po całej klatce schodowej porozrzucany jest gruz, a w powietrzu unosi się gęsty pył. Co więcej, pracownicy zapomnieli też o zasadach BHP, bowiem rusztowanie ustawione pod ścianą, nie wygląda na zbyt stabilne.

Zarówno sama Monika Richardson, jak i jej fani wskazują, że na szczęście taka sytuacja nie potrwa długo i kiedy remont klatki zakończy się na dobre, będzie tam pięknie!