Najnowsza fotografia, która pojawiła się mediach społecznościowych najpopularniejszej restauratorki w Polsce, Magdy Gessler mówi sama za siebie. Kobieta widnieje na niej wraz z byłym politykiem, Januszem Palikotem. Czy oznacza to, że zamierzają stworzyć własny biznes? Wszystko na to wskazuje, fani nie mają nawet najmniejszych wątpliwości! O co tu chodzi?

Nazwisko Magdy Gessler znane jest w Polsce niemalże wszystkim. Popularna restauratorka swoją sławę i rozpoznawalność zyskała dzięki prowadzeniu programu “Kuchenne rewolucje”, który po dziś dzień cieszy się sporym zainteresowaniem i oglądalnością.

Poza tym Magda Gessler jest uwielbiana przez Polaków za swoją charyzmę i bezpośredniość. Kobieta nie boi się głosić własnych poglądów czy krytycznie oceniać innych - mówi to, co czuje, a fani kochają ją za ową szczerość.

Czy szykuje się kolejny biznes?

Magda Gessler zdecydowanie nie próżnuje i wykorzystuje swoją popularność do rozwijania kolejnych biznesów. Najnowsza fotka z Januszem Palikotem podsuwa myśl, że prawdopodobnie niebawem zostanie ogłoszony kolejny, intrygujący projekt znanych osobistości.

- Obie strony zdają sobie sprawę z potencjału i nachodzących na siebie interesów. Po co konkurować, skoro razem można zyskać więcej? Padły już konkretne ustalenia, a obie strony dały zielone światło na działanie - mówi informator.