Najnowsze informacje dotyczące jednego z najpopularniejszych i najlepszych sportowców w Polsce, Kamila Stocha mogą zdziwić wiele osób. W sieci właśnie pojawił się niezwykle emocjonalny i poruszający wywiad, który został z nim przeprowadzony po nieudanym konkursie. Fani dalej mocno go wspierają i wierzą w swojego idola!

Kamil Stoch to postać, która znana jest niemalże wszystkim - zarówno starszej części widowni, jak i młodszej. Następca legendy polskich skoków, Adama Małysza nie raz udowodnił, jak bardzo uzdolniony jest oraz ile pracy wkłada w to, aby stawać na podium.

Polacy każdego roku niecierpliwie wyczekują zimowego sezonu, aby znów móc kibicować polskiej reprezentacji w skokach narciarskich. Teraz, kiedy trwają Zimowe Igrzyska Olimpijskie, te emocje i nadzieje na zdobycie medali są jeszcze większe.

Poruszający wywiad Kamila Stocha

Ostatnie zawody na dużej skoczni w Pekinie nie skończyły się jednak dla Stocha tak, jak się tego spodziewał. Skoczek liczył na medal, jednak niestety nie dostał się na podium – niewiele brakowało, ponieważ zajął 4 miejsce. Podczas udzielania wywiadu jednak było widać, że jest mu smutno, uronił nawet łzę. Fani jednak nie czują się zawiedzeni i wspierają idola!

- Dzisiaj na więcej nie było mnie stać. I tego mi najbardziej żal, że nie było mnie na więcej stać – tego mi najbardziej szkoda. (...)Muszę się z tym pogodzić… - wyznał ze smutkiem.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT