Całkiem nowe informacje dotyczące popularnego artysty właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że stan zdrowia Jerzego Połomskiego pogarsza się. Fani nie kryją smutku i niepokoju w związku z tą sytuacją... Co się dzieje?

Jerzy Połomski to artysta należący do grupy najbardziej wybitnych i uznanych osobistości w polskim show – biznesie. Mężczyzna od samego początku pojawienia się na scenie zachwycał swoją barwą głosu i umiejętnościami wokalnymi. 88 – letni już artysta śpiewał takie hity, jak “Bo z dziewczynami”, “Cała sala śpiewa z nami” czy “Nie zapomnisz nigdy”.

Artysta przez całe swoje życie nie zawarł z żadną kobietą związku małżeńskiego, nie doczekał się także dzieci. W związku z tym, że nie miał przy sobie bliskiej rodziny, a jego stan zdrowia się pogarszał, jego menadżerka postanowiła, aby przeprowadził się do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie przebywa wśród kolegów z branży, a także ma zapewnioną fenomenalną opiekę medyczną.

Jerzy Połomski nie czuje się tam najlepiej...

Choć mogłoby się wydawać, że takie miejsce będzie dla artysty wspaniałym domem, to tak nie jest. Okazuje się, że Połomski zamknął się w sobie i izoluje się od grupy. Fani bardzo się martwią...

- Jerzy ma problemy ze słuchem, nie nosi aparatu, przez co nie słyszy, co się do niego mówi. Unika kontaktu z mieszkańcami. Większość czasu spędza w swoim pokoju albo na samotnych spacerach po ogrodzie. Ma straszne problemy z pamięcią. – mówi personel domu opieki.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT