Najnowsze informacje dotyczące jednej z popularniejszych aktorek w Polsce, Joanny Kurowskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Kobieta wyznała szczerze, co w życiu ją spotkało. Seria przykrych doświadczeń tylko ją wzmocniła i wykreowała pewne poglądy, którymi także się podzieliła. O czym mowa?

Joanna Kurowska jest jedną z bardziej uznanych polskich aktorek. Pomimo kariery, jaką odniosła w życiu prywatnym niestety nie dzieje się u niej zbyt dużo pozytywnych sytuacji.

Pasmo nieszczęść w życiu wykreowało nowe poglądy aktorki

Ostatnio aktorka zebrała się na osobiste wyznanie i opowiedziała, że w dzieciństwie była świadkiem śmierci jej dwuletniego brata, w życiu dorosłym zaś musiała znieść samobójstwo męża i odejście rodziców.

Okazuje się, że kobieta także straciła dziecko - będąc w ciąży usłyszała od lekarzy, że nienarodzona jeszcze córka jest chora i nie przeżyje, jednak mimo to aktorka nie zdecydowała się na aborcję (a miała taką możliwość). Donosiła ciążę i zgodnie z zapowiedziami lekarzy, dziecko zmarło.

Wyznała, że zakaz dokonywania aborcji jest jednak dla niej czymś nieludzkim i każda kobieta powinna mieć możliwość decydowania o sobie.

- Uważam, że to jest bestialstwo. Zmuszanie kobiet do rodzenia chorego dziecka jest bardzo przemocowe, wręcz nieludzkie. Ja urodziłam, ale to był mój wybór. (…). Skazywanie kogoś na przechodzenie przez takie piekło, pozbawianie możliwości wyboru w takiej sytuacji jest dla mnie czymś niewyobrażalnym. - wyznała.

Joanna Kurowska/ screen ytJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT