Całkiem nowe infromacje dotyczące popularnej polskiej aktorki, Anny Czartoryskiej – Niemczyckiej właśnie ujrzały światło dzienne. Aktorka w oczekiwaniu na kolejnego potomka udzieliła zaskakującego wywiadu. Wypowiedziała się szczerze o wychowywaniu dzieci - niektórych faktów nie ukrywa. O co chodzi?

Anna Czartoryska – Niemczycka jest jedną z najpopuarniejszych aktorek w Polsce. Kobieta znana jest przede wszystkim z desek teatru, lecz na ekranach telewizorów także można ją ujrzeć w kultowych polskich serialach. Poza aktorstwem kobieta również zajmuje się muzyką - wydała bowiem własną płytę.

Czartoryska – Niemczycka prywatnie pozostaje w związku małżeńskim z Michałem Niemczyckim od roku 2013, z którym doczekała się już trójki pociech: Ksawerego, Janinę oraz Antoniego. Niebawem do rodziny dołączy kolejne dziecko.

Anna Czartoryska – Niemczycka szczerze o wychowywaniu dzieci

Aktorka nie raz została pytana o to, jak udaje jej się połączyć wychowywanie trójki, a niebawem czwórki dzieci z pracą aktorki, która jest niezwykle wymagająca. Kobieta odpowiedziała szczerze, że poza ogromną pomocą męża i rodziny, wynajmują także nianię i nie ukrywają tego faktu.

Padło także pytanie jak znosi czwartą już ciążę.

- Mam zdecydowanie mniej czasu, żeby ją celebrować, odpoczywać i zajmować się przygotowaniem wyprawki, ale za to tym razem planuję dłużej pracować i szybciej wrócić do pracy. - odparła.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT